Pogoń Prabuty

W trzech kolejnych meczach spotkamy się z trzema czołowymi zespołami naszej ligi.

Sobota 23.09.2017r

Junior D2 wyjeżdża o 9,3o na mecz o 11,oo z Wierzycą Pelplin

Wierzyca Pelplin : ORZEŁ SUBKOWY    11 : 2

Bramki dla Orła: Kevin Olech x2 

Junior C1 zaprasza na godz 11,oo na mecz z Sobieskim Gniew

ORZEŁ SUBKOWY : Sobieski Gniew    12 : 1

Bramki dla Orła:Mateusz Malmur x5; Jeremiasz Markiewicz x2;Cezary Grala x1;Maciej Sablewski x1; Filip Tarnowski x1; Kcper Cisewski x1; Marcel kaszubowski x1

V liga wyjeżdża o 14,oo na mecz o 16,oo z Pogonią Prabuty

Niedziela 24.09.2017r

Junior F1(2009/2010) za prasza na 10,oo (Orlik) na turniej z udziałem

Wisła Korzeniewo;Styna Godziszewo;Sobieski Gniew;Pogoń Smętowo

Przygoda z Pucharem Polski

Nasza przygoda z PP trwała bardzo krótko

Lechia Gdańsk(juniorzy16+)  : ORZEŁ SUBKOWY    3 : 0   (0:0)

Skład: Mateusz Klinkusz – Jacek Ciosek;Szymon Grzelak;Paweł Domke;Kacper Szulc(65'Dawid Maza) -Maciej Szoska(70'Dawid Kwaśniak);Marcin Wujecki;Krzysztof Kołodziej;Michał Domke -Dawid Kania(72'Tomasz Sklaski);Wojciech Szoska(73'Paweł Żelechowski)

SNRR Borzechowo

Weekend pod hasłem spotkania z pierszym z beniaminków.

Sobota 16.09.2017r

Junior D2 zaprasza na godz 11,oo na mecz z MKS Gryf Tczew

ORZEŁ SUBKOWY : MKS Gryf Tczew     0 : 14

V liga zaprasza na godz 16,oo na mecz z SNRR Borzechowo

ORZEŁ SUBKOWY : SNRR Borzechowo   6:2  (3:0)

Bramki dla ORŁA:29',35',57,Wojciech Szoska;44' Dawid Kania;84'Tomasz Skalski;89'Paweł Żelechowski

Skład: Mateusz Klinkusz – Marcin Ciosek;Szymon Grzelak(c);Paweł Domke;Jacek Ciosek – Michał Kalinowski(56'Adam Zakrzewski);Marcin Wujecki;Krzysztof Kołodziej;Michał Domke(70'Krzysztof Raczek); – Dawid Kania(66'Tomasz Skalski);Wojciech Szoska(63'Paweł Żelechowski)

SG:Eliasz Nelke  SA1 Karol Olender SA2 Jakub Piaskowski

Widzowie Ok 70 osób

Stoją od lewej: Łukasz Rychłowski;Marcin Wujecki;Paweł Domke;Marcin Ciosek;Tomasz Skalski;Mateusz Klinkusz;Dawid Kania;Jacek Ciosek;Pawł Żelechowski;Adam Zakrzewski i trener                                Krzysztof Tarnowski.

Niżej:              Kacper Szulc;Krzysztof Raczek;Wojciech Szoska;Szymon Grzelak;Krzysztof Kołodziej;Michał Domke i Michał kalinowski.

 

Niedziela 17.09.2017r

Junior C1 wyjeżdża o godz 9,oo na mecz o 11,oo z Suprą Kwidzyn

Supra Kwidzyn : ORZEŁ SUBKOWY   2 : 5

Bramki dla Orła: Mateusz Malmur x2; Maciej Sablewskix1; Filip Tarnowski x1 i Stanisław Rzeszotek x1

Junior E2 wyjeżdża(parking przed Gimnazjum) o godz 12,15 na turniej w Smętowie

 

Wyniki:

1.ORZEŁ SUBKOWY : BENIAMIEK 03 STAROGARD II   5:1   bramki ZDYB BASTIAN x4, PAWLUSEK MAKARY x1

2.ORZEŁ SUBKOWY : POGOŃ SMETOWO 3:0   bramki SÓJKA TOMASZ x1, PAWLUSEK MAKARY x1, SZUPRYCZYŃSKI MATEUSZ x1.

3.ORZEŁ SUBKOWY : KP STAROGARD 4:0   bramki SZUPRYCZYŃSKI MATEUSZ  x2, SÓJKA TOMASZ x1, PAWLUSEK MAKARY x1.

4.ORZEL SUBKOWY : BENIAMINEK 03 STAROGARD  I    0:0

5.ORZEŁ SUBKOWY : Osiczanka Osice     1:0 bramki ZDYB  BASTIAN x1

 

Turniej wygrał zespół ORZEŁ SUBKOWY

Informacje przygotował kierownik zespołu Banaś Tomasz

Czarni Przemysław

Po 2 wysokich porażkach czas na lepszy wynik

Sobota 09.09.2017r

Junior C1 zaprasza na 11,oo na mecz z MKS  Gryf Tczew

ORZEŁ SUBKOWY : MKS  Gryf Tczew   3 : 7

Bramki dla Orła: Filip Tarnowski x 1; Maciej Sablewski x1 i Mateusz Malmur x1

Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu – słabe sędziowanie – mecz wyrównany z lekką przewagą Gości

Niedziela 10.09.2017r

Juniur D2 wyjeżdża o godz 9,45 na mecz o 11,oo z AP Jedynka Pelplin

AP Jedynka Pelplin : ORZEŁ SUBKOWY    12 : 0

V liga wyjeżdża o 14,oo na mecz o 16,oo Czarnymi Przemysław

Czarni Przemysław  : ORZEŁ SUBKOWY   1 : 4    (1:1)

Bramki dla Orła: 1', 48' Dawid Kania; 46' Wojciech Szoska; 90+3' Paweł Żelechowski

Skład: Łukasz Rychłowski – Marcin Ciosek; Szymon Grzelak(c); Paweł Domke; Jacek Ciosek – Kacper Szulc(46'Maciej Szoska); Krzysztof Kołodziej; Marcin Wujecki; Adam Zakrzewski(75'Michał Domke) – Dawid Kania(70'Paweł Żelechowski); Wojciech Szoska(85Oskar Krajnik)